Акумулатор 45Ah JIS Exide Excell за возила произведени во Азија (Л+)

Каталошки бројEB457
ПоларитетЛЕВ
Капацитет45 Ah
Стартна моќ330 A(EN)
Должина237 mm
Висина220 mm
Ширина127 mm

 

4700.00 ден

Оригинален акумулатор за возила произведени во Азија

KIA CEED, MAZDA, HYUNDAI, TOYOTA...

Долг жизвотен век

Гаранција : 30 месеци