Акумулатор Rombat TERRA 225Ah 1100A

Каталошки бројT225G
ПоларитетДесен
Капацитет225 Ah
Стартна моќ1100 A(EN)
Должина353 mm
Висина240 mm
Ширина175 mm
Manufacturer: Rombat

 

12100.00 ден

Rombat TERRA- акумулатори за комерцијални товарни возила

- Одличен однос квалитет-цена

- ОЕ оригинален фабрички дел

- Гаранција од 12 месеци