Акумулатор Rombat TERRA 180Ah 1000A

Каталошки бројT180
ПоларитетЛев
Капацитет180 Ah
Стартна моќ1000 A(EN)
Должина513 mm
Висина223 mm
Ширина223 mm
Manufacturer: Rombat

 

9400.00 ден

Rombat TERRA- акумулатори за комерцијални товарни возила

- Одличен однос квалитет-цена

- ОЕ оригинален фабрички дел

- Гаранција од 12 месеци