Акумулатор Rombat TERRA 135Ah 800A

Каталошки бројT135G
ПоларитетЛев
Капацитет135 Ah
Стартна моќ800 A(EN)
Должина513 mm
Висина223 mm
Ширина189 mm
Manufacturer: Rombat

 

7600.00 ден

Rombat TERRA- акумулатори за комерцијални товарни возила

- Одличен однос квалитет-цена

- ОЕ оригинален фабрички дел

- Гаранција од 12 месеци