Акумулатор Rombat TERRA 130Ah 900A

Каталошки бројTP130DT
ПоларитетДесен
Капацитет130 Ah
Стартна моќ900 A(EN)
Должина345 mm
Висина238 mm
Ширина175 mm
Manufacturer: Rombat

 

7600.00 ден

Rombat TERRA- акумулатори за комерцијални товарни возила

- Одличен однос квалитет-цена

- ОЕ оригинален фабрички дел

- Гаранција од 12 месеци