Акумулатор IntAct CB9-B, 12V 9Ah

Каталошки бројCB9-B
ПоларитетДесен
Капацитет9 Ah
Стартна моќ80 A(EN)
Должина137 mm
Висина140 mm
Ширина76mm

 

2050.00 ден

IntAct Classic се одлични мото акумулатори за нормална употреба со долг животен век и многу избор на димензии

Предности : 
- Долг животен век
- Одличен однос квалитет-цена
- Гаранција : 6 месеци