Акумулатор IntAct CB7L-B, 12V 5Ah -

Каталошки бројCB7L-B
ПоларитетЛев
Капацитет8 Ah
Стартна моќ40 A(EN)
Должина137 mm
Висина134 mm
Ширина76 mm

 

2150.00 ден

IntAct Classic се одлични мото акумулатори за нормална употреба со долг животен век и многу избор на димензии

Предности : 
- Долг животен век
- Одличен однос квалитет-цена
- Гаранција : 6 месеци