Акумулатор IntAct CB12АL-А2, 12V 12Ah

Каталошки бројCB12АL-А2
ПоларитетДесен
Капацитет12 Ah
Стартна моќ120 A(EN)
Должина135 mm
Висина161 mm
Ширина81 mm

 

3000.00 ден

IntAct Classic се одлични мото акумулатори за нормална употреба со долг животен век и многу избор на димензии

Предности : 
- Долг животен век
- Одличен однос квалитет-цена
- Гаранција : 6 месеци