Акумулатор IntAct CB10L-B, 12V 11Ah

Каталошки бројCB10L-B
ПоларитетДесен
Капацитет11 Ah
Стартна моќ90 A(EN)
Должина136 mm
Висина146 mm
Ширина91 mm

 

2650.00 ден

IntAct Classic се одлични мото акумулатори за нормална употреба со долг животен век и многу избор на димензии

Предности : 
- Долг животен век
- Одличен однос квалитет-цена
- Гаранција : 6 месеци