Акумулатор Exide Classic 70Ah 680A

Каталошки бројEC700
ПоларитетДесен
Капацитет70 Ah
Стартна моќ680 A(EN)
Должина278 mm
Висина190 mm
Ширина175 mm

 

4600.00 ден

Предности :

- Одличен избор за ниска цена

- Затворен систем

- Идеален за постари возила

- Гаранција од 24 месеци