Акумулатор Exide Помошен AGM 15Ah Land Rover/BMW original

Каталошки бројEK151
ПоларитетЛев
Капацитет15 Ah
Стартна моќ200 A(EN)
Должина150 mm
Висина105 mm
Ширина145 mm

 

5400.00 ден

EXIDE АГМ помошен акумулатор за Land Rover, BMW - оригинален

Имаат гаранција од 24 месеци.