Акумулатор Evolution Premium 78Ah 720A

Каталошки бројEP780
ПоларитетДесен
Капацитет78 Ah
Стартна моќ720 A(EN)
Должина278 mm
Висина190 mm
Ширина175 mm
Manufacturer: Evolution

 

4700.00 ден