Акумулатор Evolution Premium 72Ah 680A

Каталошки бројEP720
ПоларитетДесен
Капацитет72 Ah
Стартна моќ680 A(EN)
Должина278 mm
Висина175 mm
Ширина175 mm
Manufacturer: Evolution

 

4600.00 ден