Акумулатор Evolution Premium 66Ah 620A

Каталошки бројEP660
ПоларитетДесен
Капацитет66 Ah
Стартна моќ620 A(EN)
Должина278 mm
Висина190 mm
Ширина175 mm
Manufacturer: Evolution

 

4350.00 ден