Акумулатор Evolution Premium 62Ah 540A

Каталошки бројEP620
ПоларитетДесен
Капацитет62 Ah
Стартна моќ540 A(EN)
Должина242 mm
Висина190 mm
Ширина175 mm
Manufacturer: Evolution

 

4200.00 ден