Акумулатор Evolution Premium 52Ah 440A

Каталошки бројEP520
ПоларитетДесен
Капацитет52 Ah
Стартна моќ440 A(EN)
Должина207 mm
Висина190 mm
Ширина175 mm
Manufacturer: Evolution

 

3400.00 ден