Акумулатор Evolution Premium 100Ah 850A

Каталошки бројEP100
ПоларитетДесен
Капацитет100 Ah
Стартна моќ850 A(EN)
Должина353 mm
Висина190 mm
Ширина175 mm
Manufacturer: Evolution

 

6250.00 ден